نت پیانو کلاسیک THE ENTERTAINER

نت پیانو کلاسیک
توضیحات مختصر محصول

 نت پیانو کلاسیک  THE ENTERTAINER

 نت پیانو کلاسیک  THE ENTERTAINER نام قطعه ای در سبک موسقی رگ تایم از ساخته های آهنگساز و پیانیست بزرگ Scott Joplin  که در این بخش از سایت گرامی آکاردئون آماده نموده ایم .

 

سرفصل های  آموزش :

Untitled 1 1 اجرای تصویری کامل نت THE ENTERTAINER

Untitled 1 1 فایل PDF نت

Untitled 1 1 تعداد صفحات : ۴ صفحه

Untitled 1 1 سطح آموزش : سخت

 

قبل از تهیه آموزش میتوانید اجرای کامل صوتی را بشنوید

 

اسکات جاپلین

 (متولد ۱۸۶۸ – اول آوریل ۱۹۱۷) آهنگساز و پیانیست . جاپلین برترین سازنده موسیقی رگ تایم شناخته میشد. وی در طول فعالیت کوتاه خود ، بیش از ۱۰۰ قطعه اصلی راگ تایم ، یک باله رگ تایم و دو اپرا نوشت . یکی از اولین و محبوب ترین قطعات وی ، “پارچه برگ افرا ” ، اولین و تأثیرگذارترین اثر رگ تایم شد.

Joplin در یک خانواده موسیقی کارگران راه آهن در Texarkana ، آرکانزاس بزرگ شد و دانش موسیقی خود را با کمک معلمان محلی توسعه داد. هنگامی که در Texarkana ، تگزاس بود ، او یک کوارتت آوازی تشکیل داد و به تدریس ماندولین و گیتار پرداخت. در اواخر دهه ۱۸۸۰ ، کار خود را به عنوان یک کارگر راه آهن رها کرد و به عنوان یک نوازنده دوره گرد به جنوب آمریکا سفر کرد . او برای نمایشگاه جهانی ۱۸۹۳ به شیکاگو رفت ، که سهم عمده ای در تبدیل رگ تایم به یک شور ملی داشت تا سال ۱۸۹۷٫

جاپلین در سال ۱۸۹۴ به سدالیا ، میسوری نقل مکان کرد و به عنوان معلم پیانو امرار معاش کرد. در آنجا او به آهنگسازان آینده رگ تایم ، آرتور مارشال ، اسکات هایدن و برون کمپبل آموزش داد . او از سال ۱۸۹۵ شروع به انتشار موسیقی کرد و انتشار “پارچه برگ افرا” خود در سال ۱۸۹۹ شهرت برای او به ارمغان آورد. این قطعه تأثیر زیادی بر نویسندگان رگ تایم داشت.

 این همچنین یک درآمد ثابت برای زندگی به وجود آورد ، گرچه او دوباره به این سطح از موفقیت نرسید و اغلب مشکلات مالی داشت. در سال ۱۹۰۱ ، جاپلین به سنت لوئیس نقل مکان کرد ، و در آنجا به تألیف و انتشار و اجرای منظم در جامعه ادامه داد. امتیاز به اولین اپرای او ، یک مهمان افتخار، به دلیل عدم پرداخت قبوض در سال ۱۹۰۳ همراه با وسایل خود ضبط شد و اکنون گم شده تلقی می شود. 

در سال ۱۹۰۷ ، جاپلین به شهر نیویورک نقل مکان کرد تا تهیه کننده ای برای اپرای جدید پیدا کند. او سعی کرد از محدودیت های شکل موسیقی که باعث شهرت وی شده بود ، فراتر رود اما موفقیت مالی زیادی کسب نکرد. اپرای دوم او ، Treemonisha ، در طول زندگی هرگز به طور کامل روی صحنه نرفت.

در سال ۱۹۱۶ ، جاپلین در اثر بیماری به زوال عقل سقوط کرد . او در ژانویه ۱۹۱۷ در بیمارستان دولتی منهتن بستری شد و سه ماه بعد در سن ۴۸ سالگی در آنجا درگذشت. مرگ جاپلین به عنوان گسترده ای از پایان زمان رگ تایم به عنوان یک قالب اصلی موسیقی در نظر گرفته می شود. طی چندین سال آینده ، با سبک های دیگر به استرید ، جاز و در نهایت نوسان بزرگ گروه تبدیل شد .

موسیقی اوپلین دوباره کشف شد و در اوایل دهه ۱۹۷۰ با انتشار یک آلبوم فروش میلیون دلاری که توسط جوشوا ریفکین ضبط شد ، دوباره به محبوبیت رسید . به دنبال آن فیلم برنده جایزه اسکار The Sting در سال ۱۹۷۳ برگزار شد که شامل چندین ساخته ژوپلین بود که از جمله آنها می توان به ” سرگرم کننده ” اشاره کرد ، قطعه ای که توسط ماروین هملیش پیانیست اجرا شد و پخش گسترده ای از آن را دریافت کرد. ترمونیشا سرانجام در سال ۱۹۷۲ با استقبال گسترده تولید شد. در سال ۱۹۷۶ ، جایپلین پس از مرگ به جاپلین اهدا شد .

برخی از آثار اسکات جاپلین maple leaf rag — treemonisha —lily quen — wall street rag — rose leaf rag

نمایش بیشتر
قیمت محصول

8,000 تومان

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت . استفاده از این محصول فقط برای شخص خریدار میباشد.

  • دسترسی به فایل آموزشی در پیشخوان کاربری
  • پشتیبانی کاملا رایگان و پاسخ به سوالات
  • پشتیبانی بعد از خرید از طریق ارسال تیکت