نت پیانو کلاسیک ملودی Valse Mignonne

نت پیانو کلاسیک ملودی Valse Mignonne
توضیحات مختصر محصول

نت پیانو کلاسیک ملودی Valse Mignonne

 

 ! برای درک کامل از مطالب آموزش داده شده در این ویدئو به توضیحات  محصول در زیر توجه کنید !

 

سرفصل های  آموزش :

Untitled 1 1 اجرای تصویری کامل نت  Valse Mignonne

Untitled 1 1  فایل صوتی نت 

Untitled 1 1 فایل PDF نت

 

قبل از تهیه آموزش میتوانید اجرای کامل صوتی را بشنوید

 

 

تاریخچه موسیقی والس

ظهور والس، به دوره کلاسیک برمی‌گردد؛ زمانی که موسیقیدانانی همچون فرانتس شوبرت و فردریش شوپن، قطعاتی را فارغ از هرگونه تظاهر به موسیقی هنری، برای رقص خانگی نوشتند. نویسندگان ایتالیایی ظهور والس را به قرن شانزدهم میلادی نسبت می‌دهند.

ساختار و فرم موسیقی والس

 مهم‌ترین شناسه فرم کنونی آن ریتم سه ضربی یا 3/4 آن است که تقریباً در تمام والس‌ها می‌توان یک لوپ پایه که با تأکید روی ضرب اول، تا پایان قطعه ادامه میابد را شنید که سایر ملودی‌ها بر اساس این لوپ نوشته و اجرا می‌شوند. این لوپ به ندرت تغییر می‌کند که معمولاً در مدولاسیون یا تغییر گام در میان قطعه اتفاق می‌افتد. نت ضرب اول در لوپ با شدت اجرا می‌شود و دو ضرب بعدی با شدتی کم‌تر و معمولاً با صدایی زیر نسبت به نت ضرب اول اجرا می‌شوند. اگر با تئوری موسیقی آشنا نیستید، برای فهمیدن این مسئله کافی‌ست از یک تا سه بشمارید و عدد یک را با شدت بیشتری تلفظ کنید تا متوجه مفهوم ریتم سه‌ضربی بشوید(3 2 1 3 2 1). ریتم سه-چهارم در والس‌ها به وضوح خودنمایی می‌کند و می‌توان گفت تمام والس‌ها سه‌ضربی هستند. ا

سازبندی در والس

محدودیتی برای استفاده از سازها و صداهای مختلف در یک والس وجود ندارد و راه خلاقیت باز است، اما از دوره شکل‌گیری والس سازهایی مانند پیانو، سازهای ارکسترال مانند ویلن و ساز آکاردئون، چه به صورت آکوستیک (اجرای صدا توسط ساز به صورت مستقیم) و چه الکترونیک (اجرای صدا توسط پلاگین‌های نرم‌افزاری) بیشترین استفاده را در این موسیقی داشته‌اند.

نمایش بیشتر
قیمت محصول

6,000 تومان

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت . استفاده از این محصول فقط برای شخص خریدار میباشد.

  • دسترسی به فایل آموزشی در پیشخوان کاربری
  • پشتیبانی کاملا رایگان و پاسخ به سوالات
  • پشتیبانی بعد از خرید از طریق ارسال تیکت